pl Polski
cs Ukrainiancs Czechen Englishet Estonianfi Finnishfr Frenchde Germanit Italianlv Latvianlt Lithuanianpl Polskisl Slovenianes Spanish

Sprawdzenie Auta z Belgii

Podstawowy raport dla pojazdów sprowadzonych z Belgii, zawierający wpisy z przebiegami z bazy serwisowej dealera, lub producenta.

65

Opis

Sprawdzenie Auta z Belgii pozwala przede wszystkim potwierdzić przebieg auta, lub wykryć cofnięcie licznika. Raport jest przygotowany na podstawie weryfikacji książki serwisowej, przeglądów serwisowych po namierzeniu dealera, lub wpisów z centralnej bazy producenta.
Sprawdzenie auta z Belgii zawiera następujące informacje:

  • dane techniczne,
  • historia serwisowa,
  • porady i plan serwisowy,

Dla zlecenia tej usługi akceptujemy wszystkie pojazdy sprowadzone z terenu Belgii. Do jej realizacji pomocna jest kopia książki serwisowej (przynajmniej jedna strona z pieczątką serwisu), lub namiary na dealera. W przypadku braku książki serwisowej, może pomóc zdjęcie belgijskiego dowodu rejestracyjnego lub certyfikatu z badania technicznego.
UWAGA: marki Audi, Bmw, Mercedes, Seat, Skoda, VW sprawdzamy po numerze VIN w ramach odrębnych usług.

Informacje dodatkowe

Format

Podstawowy, PDF

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 AutoMedia