Sprawdzamy historię pojazdów sprowadzanych z Unii Eropejskiej.

sprawdzenie auta z Belgii

Podstawowy raport dla pojazdów sprowadzonych z Belgii, zawierający wpisy z przebiegami z bazy serwisowej dealera, lub producenta.

sprawdzenie auta pojazdu Belgia

60,00 zł

Opis usługi

Sprawdzenie auta z Belgii pozwala przede wszystkim potwierdzić przebieg auta, lub wykryć cofnięcie licznika. Raport jest przygotowany na podstawie weryfikacji książki serwisowej, przeglądów serwisowych po namierzeniu dealera, lub wpisów z centralnej bazy producenta.
Sprawdzenie auta z Belgii zawiera następujące informacje:

  • dane techniczne,
  • historia serwisowa,
  • porady i plan serwisowy,

Dla zlecenia tej usługi akceptujemy wszystkie pojazdy sprowadzone z terenu Belgii. Do jej realizacji niezbędna jest kopia książki serwisowej (przynajmniej jedna strona z pieczątką serwisu), lub namiary na dealera. W przypadku braku książki serwisowej możemy we wielu przypadkach namierzyć miejsce serwisowania na podstawie belgijskiego dowodu rejestracyjnego, lub certyfikatu z badania technicznego. W podobny sposób możemy sprawdzić pojazdy sprowadzone z Francji, Luksemburga i Szwajcarii.

Fragment przykładowego raportu: sprawdzenie auta z Belgii.*

* W zależności od dostępnych informacji, forma raportu definitywnego może się różnić od powyższego przykładu. Raport dodatkowo może zawierać załączniki.

Komentarze

Na razie brak komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz “sprawdzenie auta z Belgii”

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Koszyk

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 AutoMedia