Sprawdzamy historię pojazdów sprowadzanych z Unii Eropejskiej.

autoraport FR

Kompletny raport dotyczący samochodów wszystkich marek sprowadzonych z Francji. Zawiera informacje z różnych dostępnych źródeł pozwalające przede wszystkim na ustalenie rzeczywistego przebiegu pojazdu i jego historii serwisowej.

historia przebieg pojazdu z Francji

89,00 zł

Opis usługi

Kompletny raport służący nieocenioną pomocą przy podjęciu decyzji związanej z zakupem auta sprowadzonego z Francji.
Autoraport FR zawiera następujące informacje:

 • dane rejestrowe,
 • dane techniczne,
 • historia serwisowa,
 • porady i plan serwisowy,
 • wypadkowość,
 • historia sprzedażowa,
 • legalność pojazdu.

Weryfikacja administracyjna pojazdu jest przeprowadzona na podstawie sprawdzenia danych figurujących w bazie danych francuskiego systemu rejestracyjnego (fr. Système d’Immatriculation des Véhicules), odpowiednika polskiego Wydziału Komunikacji. W załączniku do niniejszego raportu jest dostarczony oryginalny certyfikat z urzędu francuskiego, potwierdzający zgodność danych rejestrowych.
W celu zamówienia raportu niezbędne jest dostarczenie nam zdjęcia dowodu rejestracyjnego. Wskazane jest też udostępnienie zdjęcia książki serwisowej, przynajmniej jednej strony z pieczątką dealera. Książki serwisowe nie podziwiamy, lecz je sprawdzamy. Przydatne są też winietki kontroli technicznej i ubezpieczenia, które zwykle są naklejone na przedniej szybie. Ponadto, opcjonalnie pomocne są inne dokumenty związane z autem, takie jak: faktury, karty gwarancyjne, tłumaczenia, linki do ogłoszenia…Wymienione dokumenty można przesłać drogą elektroniczną przez formularz w trakcie składania zamówienia.

Fragment przykładowego raportu: autoraport FR.*

* W zależności od dostępnych informacji, forma raportu definitywnego może się różnić od powyższego przykładu. Raport dodatkowo może zawierać załączniki.

Komentarze

 1. Marcin

  :

  Po paru godzinach od zamówienia otrzymałem sprawdzenie, licznik był nieznacznie skorygowany z 245 tys. na 180 tys. Auto kupiłem, bo było w dobrym stanie, ale dzięki sprawdzeniu uzyskałem dodatkowy rabat. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

Dodaj komentarz

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Koszyk

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 AutoMedia