pl Polski
cs Ukrainiancs Czechen Englishet Estonianfi Finnishfr Frenchde Germanit Italianlv Latvianlt Lithuanianpl Polskisl Slovenianes Spanish

Sprawdzenie Auta z Francji

Podstawowy raport zawierający wpisy z przebiegami z bazy serwisowej dealera, producenta, lub przebieg z ostatniego badania technicznego na stacji diagnostycznej na terenie Francji.

89

Opis

Sprawdzenie Auta z Francji pozwala przede wszystkim potwierdzić przebieg auta, lub wykryć cofnięcie licznika. Raport jest przygotowany na podstawie weryfikacji książki serwisowej, przeglądów serwisowych po namierzeniu dealera, lub wpisów z centralnej bazy producenta. Sprawdzenie pojazdu na francuskiej stacji diagnostycznej, w której zostało przeprowadzone ostatnie okresowe badanie technicznej, pozwala uzyskać: datę badania, przebieg w tym dniu i ewentualne stwierdzone usterki.
Sprawdzenie auta z Francji zawiera następujące informacje:

  • dane techniczne,
  • historia serwisowa,
  • porady i plan serwisowy,

Dla zlecenia tej usługi akceptujemy samochody osobowe sprowadzone z terenu Francji. Dla sprawnej realizacji tego zlecenia, zalecamy przesłanie nam posiadanych informacji: francuski numer rejestracyjny, namiary na dilera, lub zdjęcia dokumentów (francuski dowód rejestracyjny, winietka z przeglądu, książka serwisowa).
Zdjęcia można przesłać przez formularz w trakcie składania zamówienia, lub potem przez stronę KONTAKT.
UWAGA: marki Audi, Bmw, Mercedes, VW sprawdzamy po numerze VIN w ramach odrębnych usług.
Dla kompleksowego sprawdzenia polecamy usługę AUTORAPORT FRANCUSKI.

Informacje dodatkowe

Format

Podstawowy, PDF

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Może spodoba się również…

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 AutoMedia