pl Polski
cs Czechen Englishet Estonianfi Finnishfr Frenchde Germanit Italianlv Latvianlt Lithuanianpl Polskisl Slovenianes Spanish

Sprawdzenie auta z Francji

Podstawowy raport zawierający wpisy z przebiegami z bazy serwisowej dealera, producenta, lub przebieg z ostatniego badania technicznego na stacji diagnostycznej na terenie Francji.

65

Wyczyść

Opis

Sprawdzenie auta z Francji pozwala przede wszystkim potwierdzić przebieg auta, lub wykryć cofnięcie licznika. Raport jest przygotowany na podstawie weryfikacji książki serwisowej, przeglądów serwisowych po namierzeniu dealera, lub wpisów z centralnej bazy producenta. Sprawdzenie pojazdu na francuskiej stacji diagnostycznej, w której zostało przeprowadzone ostatnie okresowe badanie technicznej, pozwala uzyskać: datę badania, przebieg w tym dniu i ewentualnie stwierdzone usterki.
Sprawdzenie auta z Francji zawiera następujące informacje:

  • dane techniczne,
  • historia serwisowa,
  • porady i plan serwisowy,

Dla zlecenia tej usługi akceptujemy wszystkie pojazdy sprowadzone z terenu Francji. Do jej realizacji niezbędna jest kopia książki serwisowej (przynajmniej jedna strona z pieczątką serwisu), lub namiary na dealera. W przypadku braku książki serwisowej możemy we wielu przypadkach namierzyć miejsce serwisowania na podstawie francuskiego dowodu rejestracyjnego, lub certyfikatu z badania technicznego.
W podobny sposób możemy sprawdzić pojazdy sprowadzone z Belgii, Luksemburga i Szwajcarii.

Dodatkowe informacje

Format

Podstawowy, PDF

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Może spodoba się również…

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 AutoMedia