Sprawdzamy historię pojazdów sprowadzanych z Unii Eropejskiej.

francuski przegląd techniczny

Usługa francuski przegląd techniczny pozwala na sprawdzenie przebiegu auta sprowadzonego z Francji, jaki miało podczas ostatniego obowiązkowego przeglądu okresowego. Do realizacji tej usługi potrzebujemy zdjęcie winietki z przeglądu, lub spisane dane z tej winietki.

Promocja!
sprawdzenie przebiegu francuski przegląd techniczny

70,00 zł 60,00 zł

Opis usługi

We Francji wszystkie samochody osobowe powyżej 4-letnich są poddawane obowiązkowemu przeglądowi technicznemu. Ten przegląd należy powtarzać co 2 lata. Po pozytywnym przejściu badań technicznych na przedniej szybie nakleja się znormalizowaną winietkę, podobną do tej na obrazku produktu.
Przygotowany przez nas raport będzie zawierał następujące elementy :

  • dane rejestrowe pojazdu,
  • dane techniczne,
  • wyposażenie fabryczne,
  • ewentualne usterki stwierdzone podczas przeglądu,
  • przebieg pojazdu w dniu przeglądu,
  • porady i plan serwisowy.

Najbardziej dla nas interesującym faktem jest, iż w dniu przeglądu odczytuje się przebieg z licznika pojazdu. Pozwala to na wykrycie procederu cofania licznika dla aut bez historii serwisowej, lub z podrobioną książką serwisową. Do sprawdzenia przebiegu samochodu, będzie nam potrzebne zdjęcie winietki z przedniej szyby, podobnej do tej na zdjęciu poniżej.

 

winietka kontroli technicznej

 

certyfikat kontroli technicznej

 

Fragment przykładowego raportu: francuski przegląd techniczny.*

* W zależności od dostępnych informacji, forma raportu definitywnego może się różnić od powyższego przykładu. Raport dodatkowo może zawierać załączniki.

Komentarze

Na razie brak komentarzy.

Dodaj pierwszy komentarz “francuski przegląd techniczny”

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Możesz lubić także…

Koszyk

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 AutoMedia