pl Polski
cs Ukrainiancs Czechen Englishet Estonianfi Finnishfr Frenchde Germanit Italianlv Latvianlt Lithuanianpl Polskisl Slovenianes Spanish

Francuski Przegląd Techniczny

Usługa francuski przegląd techniczny pozwala na sprawdzenie przebiegu auta sprowadzonego z Francji, jaki miało podczas ostatniego obowiązkowego przeglądu okresowego. Do realizacji tej usługi potrzebujemy zdjęcie winietki z przeglądu, lub spisane dane z tej winietki.

75

Opis

We Francji wszystkie samochody osobowe powyżej 4-letnich są poddawane obowiązkowemu przeglądowi technicznemu. Ten przegląd należy powtarzać co 2 lata. Po pozytywnym przejściu badań technicznych na przedniej szybie nakleja się znormalizowaną winietkę, podobną do tej na obrazku produktu.
Przygotowany przez nas raport będzie zawierał następujące elementy :

  • dane rejestrowe pojazdu,
  • dane techniczne,
  • wyposażenie fabryczne,
  • ewentualne usterki stwierdzone podczas przeglądu,
  • przebieg pojazdu w dniu przeglądu,
  • porady i plan serwisowy.

Najbardziej dla nas interesującym faktem jest, iż w dniu przeglądu odczytuje się przebieg z licznika pojazdu. Pozwala to na wykrycie procederu cofania licznika dla aut bez historii serwisowej, lub z podrobioną książką serwisową. Do sprawdzenia przebiegu samochodu, będzie nam potrzebne zdjęcie winietki z przedniej szyby, podobnej do tej na zdjęciu poniżej.

 

winietka kontroli technicznej

winietka kontroli technicznej

 

certyfikat kontroli technicznej

 

 

Informacje dodatkowe

Format

Podstawowy, PDF

W przypadku jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zamówienie pokrywa się z profilem naszej usługi, przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebne zwroty, skontaktuj się z nami przez formularz KONTAKT. Dziękujemy! Formularz Kontakt

Może spodoba się również…

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 AutoMedia